Supertech Lash Cap 6mm Dia 3.8mm Thick 2.8mm Deep - LC-60-3.80B
Part Number: SPTLC-60-3.80B
Your Price:
Write a Review
UPC:
Availability:
Special order
MPN:
LC-60-3.80B
Product Information
Supertech Lash Cap 6mm Dia 3.8mm Thick 2.8mm Deep