Supertech Lash Cap 6mm Dia 1.44mm Thick 2.5mm Deep - LC-60-1.44P
Part Number: SPTLC-60-1.44P
Your Price:
Write a Review
UPC:
Availability:
Special order
MPN:
LC-60-1.44P
Product Information
Supertech Lash Cap 6mm Dia 1.44mm Thick 2.5mm Deep